Résultats Concours d' élevage 2017

TORHOUT - 24.06.2017

Nom

Photo

Pédigrée

Propriétaire


CHAMPION DES POULAINS

Tanneke vd Stal Houteghem

056-008-020170006

Veulenkampioen

P: Benten 056-008-00N052637
M: Cura 528-015-020060374
PM: Topas I-92
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


CHAMPION DES JEUNES

Robica van de Stal Houteghem

056-008-020150020
Jeugdkampioen

P: Benten 056-008-00N052637
M: Mirka van de stal Houteghem 056-008-020110050
PM: Kestor 528-015-01990K-37
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


CHAMPION DU JOUR

Hermine of Stal Valentin

056-008-000H31053
Dagkampioen

P: Herman 056-007-000N-9627
M: Karin 528-015-000NL-K90
PM:
Hafstad 056-007-000N-199
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke


CHAMPION DES HONGRES

Lynco van de Puydepoel

056-008-020100052
Ruinenkampioen

P: Hjellar N-022707
M: Waltha NL-0605
PM: 
Halldor   NL-I77
Ivan Depuydt
Rattevallestraat 24A
8433 Middelkerke

 

PRIX DE TOILETTAGE

Rinus van de Landweg

056-008-020150006
Best getoiletteerde

P: Brijol 528-015-020050298
M: Minca 056-008-020110047
PM: Lyckângs Tempo SE24-07-1056
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

   
  

Résultats complets  : cliquez ici

 

MEEUWEN - 02.07.2017

Nom

Photo

Pédigrée

Propriétaire


CHAMPION DES POULAINS

Tuïsto van de Bilterhoeve

056-008-020170013

Veulenkampioen

P: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Oriana van de Bilterhoeve 056-008-020130025
PM: Brijol 528-015-020050298
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille


CHAMPION DES JEUNES

Mora

528-015-020160013
Jeugdkampioen

P: Gjøvik 528-015-020100015
M: Cora 528-015-020060330
PM: Kventin NL-I-87
Kelly Kuppens
Bocholterkiezel
3960 Bree


CHAMPION DES HONGRES

Prydar d'Ardenne

056-008-020140011
Ruinenkampioen

P: Kaulier 056-008-020090047
M: Lovinda d'Ardenne 056-008-020100032
PM: Tonar 578-004-00N872517
Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux


CHAMPION DU JOUR

Irina of Stal Valentin

056-008-000I00057
Dagkampioen

P: Kolliståen 578-004-00N982667
M: Britny 578-004-00N022652
PM: Lunnar N-942789
Robin en Mieke Goemaere-Gybels
Kapelstraat
Tessenderlo


CHAMPION REGIONAL

Gina van ’t Kivietenest

056-008-000G30023

Veulenkampioen

P: Bronse 056-007-000N-1887
M: Janha 056-008-000J10109
PM: Reidar 056-007-000NL-R-1
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode

 

PRIX DE TOILETTAGE

Dakar van de Coige

056-008-000D27044
Best Getoiletteerde

P: Heia Gutt 578-004-199302633
M: Rina van ’t Riddershof 056-008-000R1764
PM: Frank 056-007-000F-198

Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode


PRIX DE TRAVAIL SOUS LA SELLE

Gina van ’t Kivietenest

056-008-000G30023
Best gereden combinatie P: Bronse 056-007-000N-1887
M: Janha 056-008-000J10109
PM: Reidar 056-007-000NL-R-1
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode
Ruiter: Laura Nullens


   

     
Résultats complets  : cliquez ici

 

Oudegem - 20.08.2017

Nom

Photo

Pédigrée

Propriétaire


CHAMPION DES POULAINS

Talke van de Landweg

056-008-020170001





P: Rudsmo rune 57809810037900

M: Falke 056-008-000F29024
PM: Mogly 276-343-000663798 

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Herdersem


CHAMPION DES JEUNES

Siska van de Landweg

056-008-020160026





P: Lyckângs Tempo SE24-07-1056

M: Falke 056-008-00F29024 
PM: Mogly 276-343-000663798

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Moorsel


CHAMPION DU JOUR

Nouschka

056-008-020120044




P: Tonar N-872517

M: Falke 056-008-000F29024
PM: Mogly 276-343-000663798

Armand Michiels
Kruisabeelstraat
9310 Moorsel


CHAMPION DES HONGRES

Perry van het Meesdal

056-008-020140004





P: Benten 056-008-00N052637

M: Britny N-022652
PM: 
Lunnar N-942789

Ashley Blommaert
Humbeeksebaan
1980 Zemst

 

PRIX DE TOILETTAGE

Tuur van't stal Cnabo

056-008-020170053





P: Benten 056-008-00N052637

M: Lis van het Meesdal 056-008-020100063
PM: Herman 056-007-000N-9627 

Koen De Boom/Jolien Cnapelinckx
Humbeeksebaan
1980 Zemst

 

   
  

Résultats complets  : cliquez ici

 

GRIMBERGEN - 02.09.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


CHAMPION DES POULAINS

Toundra van het Terweidenhof

056-008-020170007




V: Leo de Chaumont 056-008-020100004

M: Giljadokka de la Chefna 056-008-000G30074
VM: Årdalsrappen N-952539

Valère Brans
Terweidenstraat 60
3440 Zoutleeuw 


CHAMPION DU JOUR

Giljadokka de la Chefna

056-008-000G30074




V: Årdalsrappen N-952539

M: Soldokka N-902844
VM: Drago N-2018FH 

Valère Brans
Terweidenstraat 60
3440 Zoutleeuw 


CHAMPIONS DES HONGRES

Jonas Av Stal Valentin

056-008-000J00080




V: Hermansen N-012629

M: Britny 578-004-00N022652
VM:
Lunnar N-942789

Carine Saint
Zavelstraat
3212 Pellenberg


PRIX DE TOILETTAGE

Perla van de Bilterhoeve

056-008-020140007


V: Brijol 528-015-020050298
M: Maigråa 578-004-N19932526
VM: Hertug 056-007-000N-8725


Patty De Groote
Heiend
2275 Lille

 

   
  

Volledige resultaten : klik hier

 

BATTICE - 03.09.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


CHAMPION DES POULAINS

Tula d'Ardenne

05600802017001




V: Torsetblakken N-02-2617
M: Dorinda d'Ardenne D27054
Mv: Årdalsrappen N-952539

Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize


CHAMPION DU JOUR

Naust Nikita

578-004-00N032510





V: Birkelidguten N-992657

M: Naust Ljosa N-952828
VM: Jalninn N-912683


Francis Thilmany
Chinheid
4860 Pepinster 


CHAMPION DES HONGRES

Mette

056-008-020110034




V: Haukaren 578-004-N00032697

M: Debbie 056-008-000D27013
VM: Heia Gutt 578-004-199302633

Marjolein Dalm


PRIX DE TOILETTAGE

Finslands Elina

578-002-020102636



V: Leirdals Odin 578-004-N00022609
M: Finslands Norigo 578-004-N00012708
VM: Niklas 578-004-N00962609

Francis Thilmany
Chinheid
4860 Pepinster 

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

WIEKEVORST - 09.09.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Timores van de Bilterhoeve

056-008-020170039




V: Rudsmo Rune 578-002-020132591

M: Lucretia van de Bilterhoeve 056-008-020100047
VM: Brijol NL-0298

Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille


JEUGDKAMPIOEN

Raika van de Bilterhoeve

056-008-020150022


V:Brijol NL-0298

M: Maigråa N-93-2526
VM: Hertug N-87-2523

Patty De Groote
Heiend
2275 Lille


DAGKAMPIOEN

Lucensia van de Bilterhoeve

056-008-020100045





V:Brijol NL-0298

M: Clea C26119
VM:
Tao DK-03161



Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille


RUINENKAMPIOEN

Hank

528-015-020110166





V: Ansgar Skellerød DK-685

M: Wolly 528-015-020010420
VM:
Anton 528-015-019900I83

Dries Vissers
Delstraat
2370 Arendonk

 

BEST-GETOILETTEERDE

Lucretia van de Bilterhoeve

056-008-020100047



V: Brijol 528-015-020050298
M: Aislynn 528-015-020040171
VM: Timor NL-0385


Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille

 

   
 

Volledige uitslagen : klik hier