Resultaten Nationaal Fjordenweekend 2013

NATIONALE RANGSCHIKKINGSKEURING
zaterdag 21 september 2013

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

NATIONAAL VEULENKAMPIOEN

Odda de Chaumont

056-008-020130037
Odda de Chaumont V: Jalnar d'Ardenne J00011
M: Bringemøy N-012586
VM: Ljosprins N-972599
Colette Poncelet
Chaumont 15A
6640 Vaux-Sur-Sure

NATIONAAL
JEUGDKAMPIOEN

Lisje Tulla

578-002-020112648
Lisje Tulla V: Feedts Haukjon N-07-2621
M: Virvel Lilja N-05-2634
VM: Åsedølen N-00-2689
Francis Thilmany
Chinheid 4
4860 Pepinster

NATIONAAL
DAGKAMPIOEN

Giljadokka de la Chefna

G30074
Giljadokka de la Chefna V: Årdalsrappen N-952539
M: Soldokka N-902844
VM: Drago N-2018FH
Valère Brans
Stockheimerbos 12
3650 Dilsen

NATIONAAL
RUINENKAMPIOEN

Jonas Av Stal Valentin

J00080
Jonas Av Stal Valentin V: Hermansen N-012629
M: Britny N-022652
VM: Lunnar N-942789

Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg

NATIONAAL
BEST GETOILETTEERDE

Corcy

C26031
Corcy V: Heia Gutt N-932633
M: Silke II S18765
VM: Tombo D-711

Koen Kelchtermans
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg

 

Klik HIER voor de volledige resultaten. 

 

WEDSTRIJDEN BEHENDIGHEID
zondag 22 september 2013

Behendigheid voor ruiters

Fjord

Ruiter

Resultaat

Björka van 't Poeselerf
B25004
Ella Flion

1

Fidji de Chaumont
F29038
Coralie Detry

2

Finslands Elina
578-002-020102336
Maurine Linze

3

Gyzelle
056-008-000G30091
Laura van Vaeck

4

Jørang de la Chefna
J00090
Marijke Verbeeck

5

Corcy
C26031
Laura van Vaeck

6

Escape v.d. Zeven Torentjes
E28015
Louis Flion

7

Irma of Stal Valentin
I00054
Marjolein Duran

8

Flora de Chaumont
F29044
Jolien Cnapelinckx

9

Jonas av Stal Valentin
J00080
Laura Van Vaeck

10

Dagmar
056-008-000D27031
Marjolien Duran

11

Elke van de Coige
E28003
Melissa Poels

12

   

Behendigheid voor menners

Fjord

Menner

Resultaat

Flora de Chaumont
F29044
Jolien Cnapelinckx

1

Sinnead van de Heide
S18733
Hugo Van den Heede

2

Escape v.d. Zeven Torentjes
E28015
Louis Flion

3

Jørang de la Chefna
J00090
Tijl Delahaye

4

Elke van de Coige
E28003
Freddy Fontaine

5

Björka van 't Poeselerf
B25004
Ella Flion

6

Giljadokka
G30074
Valère Brans

7

Elke van de Coige
E28003
Melissa Poels

8

Kwinto
056-008-020090001
Freddy Fontaine

9

   

Wedstrijd boomslepen

Fjord

Menner

Resultaat

Finslands Elina
578-002-020102336
Francis Thilmany

1

Jørang de la Chefna
J00090
Tijl Delahaye

2

Escape v.d. Zeven Torentjes
E28015
Johan Dombrecht

3

Kwinto
056-008-020090001
Freddy Fontaine 4
Björka van 't Poeselerf
B25004
Erwin Defruyt

5

Sinnead van de Heide
S18733
Hugo Van den Heede

6

   
     

Gecombineerde wedstrijd

Fjord

Wedstrijd

Resultaat

Jørang de la Chefna
J00090
Zadel/Koets/Boom

1

Fidji de Chaumont
F29038
Zadel

2

Flora de Chaumont
F29044
Zadel/Koets

3

Finslands Elina
578-002-020102336
Zadel/Boom

4

Corcy
C26031
Zadel

5

Giljadokka
G30074
Koets

6

Jonas av Stal Valentin
J00080
Zadel

7

Irma of Stal Valentin
I00054
Zadel

8