Resultaten premiekeuringen 2019

TORHOUT - 29.06.2019

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar



VEULENKAMPIOEN

VIOLA van de Caesaarshoeve

056-008-020190012




V: Ruben van de Landweg 056-008-020150034

M: Melinka van de Caesaarshoeve 056-008-020110010
MV: Narvestad Daysar N-06-2643


Vermoote Danny
koksijde
België 



JEUGDKAMPIOEN

TILLIE van't Stal Cnabo

056-008-020170054





V: Benten N-05-2637

M: Rødsås Tulla N-02-2644 
MV: Haukmann N-98-2765


Warreyn Marc
Oostduinkerke
België



DAGKAMPIOEN

STREYA van't Wulpenhoeveke

056-008-020160001





V: Narvestad Daysar N-06-2643

M: Hermine of Stal Valentin 056-008-000H31053
MV:
Herman N-962707


Boone Guido
Westvleteren
België



RUINENKAMPIOEN

ZEPPA van't West-Ende

056-008-000Z23027





V: Minka M248

M: Percies van de Labiettehoeve 056-008-000P16787
MV: Hodur 276-363-630038180


Depuydt Matthew
Mannekesvere
België

 


BEST-GETOILETTEERDE

Melinka van de Caesaarshoeve

056-008-020110010





V: Narvestad Daysar N-062643

M: Elinka vd Caesaarshoeve E28030
MV: Zakaro d'Ardenne Z23111 


Danny Vermoote
Koksijde
België

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

 

OUDSBERGEN - 07.07.2019

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar



VEULENKAMPIOEN

VIËNNA

056-008-020190059






V: Haukaren N-05-2637

M: Gina van't Kivietenest 056-008-000G30023
MV: Bronse N-1887



Nullens Laura 
Bree
België



JEUGDKAMPIOEN

TJORKA van't stal Cnabo

056-008-020170052





V: Benten N-05-2637

M: Britny N-022652
MV: Lunnar N-942789


Brebels Marc 
Oudsbergen
België



RUINENKAMPIOEN

DAKAR van de Coige

056-008-000D27044





V: Heia Gutt N-93-2633

M: Rina van't Riddershof 056-008-000R17641
MV: Frank F-1985F



Brebels Marc 
Oudsbergen
België



DAGKAMPIOEN

LINKA

056-008-020100020

Dagkampioen



V: Brijol 528-015-020050298

M: Oninka 528-015-019940534
MV: Kaspar NL-K129


Colaers Christiaan 
Oudsbergen
België

 


BEST-GETOILETTEERDE

NORGE van de Fjordenvurst

056-008-020120021





V: Benten N-05-2637

M: Hermeline N-00-2692
MV: Herman N-96-2707



Brebels Marc 
Oudsbergen
België


   

     
Volledige uitslagen : klik hier

 

 

OUDEGEM - 19.08.2018

 

AFGELAST

 

 

 

GRIMBERGEN - 31.08.2019

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

VALSTAD van de stal Houteghem

056-008-020190005




V: Fjell Finn 578-002-020112503

M: Cura 528-015-020060374
VM: Topas Halsnæs 208-333-199304662


Hallaert Paul 
Beernem
België


JEUGDKAMPIOEN

TOUNDRA van het Terweidenhof

056-008-020170007





V: Leo de Chaumont 056-008-020100004

M: Giljadokka de la Chefna 056-008-000G30074
VM: Årdalsrappen N-95-2539


Loix Olivier
Drieslinter
België


DAGKAMPIOEN

GILJADOKKA de la Chefna

056-008-000G30074





V: Årdalsrappen N-95-2539
M: Soldokka N-90-2844
VM: Drago 2018FH




Brans Valère 
Zoutleeuw
België


RUINENKAMPIOEN

NIELS d'Ardenne

056-008-020120017





V: Jalnar d'Ardenne 056-008-000J00011             
M: Flora de Chaumont 056-008-000F29044
VM: Tun Espen N-00-2531


Willems Bram
Londerzeel
België


BEST-GETOILETTEERDE

SARRA van de Landweg

056-008-020160042



V: Lyckängs Tempo 752-024-000701056

M: Elit van de Coige 056-008-000E28007
VM: Mogly 276-343-400663798


De Clercq Tom
Zomergem
België

 

  

Volledige resultaten : klik hier

 

 

BATTICE - 01.09.2019

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

VIDAR de la Maladrie

056-008-020190058





V: Fjell Finn 578-002-020112503

M: Bringemøy N-01-2586
VM: Ljosprins N-97-2599



Delahaye Tijl
Rendeux
België


JEUGDKAMPIOEN

TALKE van de Landweg

056-008-020170001





V: Rudsmo Rune 578-002-020132591
M: Falke 056-008-000F29024
VM: Mogly 276-343-430663798



De Rauw Steven - Heuvinck Nathalie
Herdersem
België


DAGKAMPIOEN

FINSLANDS ELINA

578-002-020102636






V: Leirdals Odin N-02-2609

M: Finslands Norigo N-01-2708
VM: 
Niklas N-96-2609


Thilmany Francis
Pepinster
België


BEST GETOILETTEERD

PYRA d'Ardenne

056-008-020140023




V: Leo de Chaumont 056-008-020100004

M: Naust Nikita N-03-2510
VM: Birkelidguten N-99-2657


De Rauw Steven - Heuvinck Nathalie
Herdersem
België 


  

Volledige uitslagen : klik hier