Resultaten Stamboekpremiekeuringen 2013

ALDEN-BIESEN - 07.07.2013

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

DAGKAMPIOEN

Gina van 't Kivietenest

G30023
Gina van 't Kivietenest V: Bronse N-1887
M: Janha J10109
VM: Reidar NL-R-150
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode

RUINENKAMPIOEN

Horsan

528-015-020110105
Horsan V: Rudsmo Råssar N02-2539
M: Karolien K-145
VM: Havstad I-64
Shana Baeten
Opitterkiezel 59
3960 Bree

BEST GETOILETTEERDE

Helena van de Veldhoeve

H31097
Helena van de Veldhoeve V: Herman N-962707
M: Troeska van 't Kivietenest T19866
VM: Bronse N-1887
Leen Verbeeck
Peerderbaan
3670 Meeuwen-Gruitrode

BEST GEREDEN COMBINATIE

Chica van ‘t Hilkenshof

C26001
Chica van 't Hilkenshof V: Ansgar Skellerød DK-685
M: Unique van 't Hilkenshof U20160
VM: Tao DK-03161

Rik Hilkens
Dingenstraat 4
3960 Bree

 

Klik HIER voor de volledige resultaten. 

 

BATTICE - 01.09.2013

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Odda de Chaumont

056-008-020130037
Odda de Chaumont V: BJalnar d'Ardenne J00011
M: Bringemøy N-012586
VM: Ljosprins N-972599
Colette Poncelet
Chaumont 15A
6640 Vaux-Sur-Sure

JEUGDKAMPIOEN

Nespeline de la Vallée

056-008-020120005
Nespeline de la Vallée V: Hjellar N-022707
M: Espe Lilja N-022550
VM: Rann N-962659
Francis Thilmany
Chinheid 4
4860 Pepinster

RUINENKAMPIOEN

Impact de la Fougeraie

I00056
Impact de la Fougeraie V: Heia Gutt N-932633
M: Vienna NL-V-489
VM: Halldor NL-I77
Marc Robion
Rue Ravenne
4180 Hamoir

DAGKAMPIOEN

Dorinda d'Ardenne

D27054
Dorinda d' Ardenne V: Årdalsrappen N-952539
M: Vincy d'Ardenne V21320
VM: Vikar N-902651

Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize

BEST GETOILETTEERDE

Karianne d'Ardenne

056-008-020090045
Karianne d' Ardenne V: Haukaren N-032697
M: Dorinda d'Ardenne D27054
VM: Årdalsrappen N-952539

Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux

 

Klik HIER voor de volledige resultaten. 

 

GRIMBERGEN - 31.08.2013

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Oriana van de Bilterhoeve

056-008-020130025
Oriana van de Bilterhoeve V: Brijol NL-0298
M: Rinka NL-0411
VM: Lenngard NL-L200
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille

JEUGDKAMPIOEN

Kleppes Emma

578-002-020112500
Kleppes Emma V: Merinas Emil N-05-2627
M: Kleppes Ninni N-01-2562
VM: Kim Hero N-962731
Jan Verbeeck
Wisselmaat 1
9520 Bavegem

RUINENKAMPIOEN

Jonas Av Stal Valentin

J00080
Jonas Av Stal Valentin V: Hermansen N-012629
M: Britny N-022652
VM: Lunnar N-942789
Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg

DAGKAMPIOEN

Falke

F29024
Falke V: Mogly D-663798
M: Rina van 't Riddershof R17641
VM: Frank F-1985F

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

BEST GETOILETTEERDE

Linka vd Caesaarshoeve

056-008-020100015
Linka vd Caesaarshoeve V: Rånnson N-022751
M: Galinka van de Caesaarshoeve G30016
VM: Kolliståen N-982667

Ellen Janssen
Haan
1840 Londerzeel

 

Klik HIER voor de volledige resultaten. 

 

TORHOUT - 29.06.2013

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Orphée van 't Poezelerf

056-008-020130006
Orphée van 't Poezelerf V: Narvestad Daysar N-062643
M: Bjutind van 't Poeselerf B25056
VM: Minka NL-M-248
Frans Heughebaert
Oost-Poezelstraat
8904 Zuidschote

JEUGDKAMPIOEN

Narja van 't Wulpenhoeveke

056-008-020120011
Narja van 't Wulpenhoeveke V: Rånnson N-022751
M: Hermine of Stal Valentin H31053
VM: Herman N-962707
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke

RUINENKAMPIOEN &
BEST GETOILETTEERDE

Koarel van de Caesaershoeve

056-008-020090041
Koarel van de Caesaershoeve V: Rånnson N-022751
M: Elinka v.d. Caesaarshoeve E28030
VM: Zakaro d' Ardenne Z23111
Danny Vermoote
Burgweg 9
8670 Koksijde

VICE-KAMPIOEN

Gipsy van 't West-Ende

G30043
Gipsy van 't West-Ende V: Valdemann N-972593
M: Welfare van 't West-Ende W22426
VM: Minka NL-M-248

Ivan Coulier
Hofstraat 40
8434 Westende

DAGKAMPIOEN

Gull-Dokka of Stal Valentin

G30032
Gull-Dokka of Stal Valentin V: Kolliståen N-982667
M: Karin NL-K-90
VM: Hafstad N-1996

Wesley Degezelle£
Sleutelstraat
8691 Alveringem

 

Klik HIER voor de volledige resultaten. 

 

WIEKEVORST - 14.09.2013

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Orion van de Bilterhoeve

056-008-020130024
Orion van de Bilterhoeve V: Lyckângs Tempo SE24-07-1056
M: Vincy d'Ardenne V21320
VM: Vikar N-902651
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille

JEUGDKAMPIOEN

Mette van de Fjordenfarm

056-008-020110046
Mette van de Fjordenfarm V: Brijol NL-0298
M: Witteke W22456
VM: Anton DK-3611
Pascale Stevens
Strijbeekseweg 17
2328 Meerle

RUINENKAMPIOEN

Mastermann van den Bosdries

056-008-020110036
Mastermann van den Bosdries V: Brijol NL-0298
M: Caroline N-962614
VM: Haugjo N-2025
Louis De Vry
Leegstede 19
2390 Oostmalle

GEWESTKAMPIOEN &
BEST GETOILETTEERDE

Witteke

W22456
Witteke V: Anton DK-3611
M: Nancy NL-N-203
VM: Orsta NL-I71

Pascale Stevens
Strijbeekseweg 17£
2328 Meerle

DAGKAMPIOEN

Jitze

J00043
Jitze V: Mogly D-663798
M: Nessta NL-N-447
VM: Blinken N-1992

Dirk Rogiers
Tuinlaan 10
9111 Belsele

 

Klik HIER voor de volledige resultaten.