Resultaten Stamboekpremiekeuringen 2014

TORHOUT - 28.06.2014

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Prada vd Stal Houteghem

056-008-020140018
V: Lyckångs Tempo SE24-07-1056
M: Hinde vd Stal Houteghem H31004
VM: Bronse N-1887
Paul Hallaert
H. D'Ydewallestraat 40
8730 Beernem

JEUGDKAMPIOEN

Orphée van 't Poezelerf

056-008-020130006
TH_ORPHEE V: Narvestad Daysar N-062643
M: Bjutind van 't Poeselerf B25056
VM: Minka NL-M-248
Frans Heughebaert
Oost-Poezelstraat
8904 Zuidschote

DAGKAMPIOEN

Gipsy van 't West-Ende

056-008-000G30043
TH_GIPSY V: Valdemann N-972593
M: Welfare van 't West-Ende W22426
VM: Minka NL-M-248

Ivan Coulier
Hofstraat 40
8434 Westende

 

BEST-GETOILETTEERDE

Melinka vd Caesaarshoeve

056-008-020110010
TH_MELINKA V: Narvestad Daysar N-062643
M: Elinka vd Caesaarshoeve E28030
VM: Zakaro d'Ardenne Z23111
Danny Vermoote
Burgweg 9
8670 Koksijde

 

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

ALDEN-BIESEN - 06.07.2014

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Primus van Hof ter Hagen

056-008-020140006
V: Kaulier 056-008-020090047
M: Irina of Stal Valentin I00057
VM: Kolliståen N-982667
Robin Goemaere
Kapelstraat
3980 Tessenderlo

JEUGDKAMPIOEN

Ocarina de la Maladri

056-008-020130005
V: Jalnar d'Ardenne 056-008-000J00011
M: Karinanne d'Ardenne 056-008-020090045
VM: Haukaren N-032697
Tijl Delahaye
rue de la Résistance
6987 Rendeux

RUINENKAMPIOEN

Dakar van de Coige

056-008-000D27044
V: Heia Gutt N-932633
M: Rina van 't Riddershof 056-008-000R17641
VM: Frank FR-1985
Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode

DAGKAMPIOEN

Irina of Stal Valentin

056-008-000I00057
V: Kolliståen N-982667
M: Britny N-022652
VM: Lunnar N-942789

Mieke Gybels
Kapelstraat
3980 Tessenderlo

 

BEST-GETOILETTEERDE

Horsan

528-015-020110105
V: Rudsmo Råssar N-022539
M: Karolien NL-K-145
VM: Havstad N-1996
Shana Baeten
Opitterkiezel 59
3960 Bree

BEST GEREDEN COMBINATIE

Helena van de Veldhoeve

056-008-000H31097
V: Herman N-962707
M: Troeska van 't Kivietenest 056-008-000T19866
VM: Bronse N-1887
Leen Verbeeck
Weg naar Ellikom 250
3670 Meeuwen

 

 Volledige uitslagen : klik hier

 

OUDEGEM - 31.08.2014

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Phebe

056-008-020140008
V: Brijol NL-0298
M: Happy van 't Populierenhof H31082
VM: Mogly D-663798
Wim Pissens
Pollepelstraat
9280 Lebbeke

JEUGDKAMPIOEN

Nouschka

056-008-020120044
V: Tunar N-872517
M: Falke F29024
VM: Mogly D-663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

RUINENKAMPIOEN

Kazoe

056-008-020090013
V: Jolster Nl-J08
M: Veerke V21263
VM: Lora NL-L196
Tim Ringoot
Tinnehoekstraat 66
9310 Moorsel

DAGKAMPIOEN

Falke

056-008-000F29024
V: Mogly D-663798
M: Rina van 't Riddershof R17641
VM: Frank F-1985F

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

BEST-GETOILETTEERDE

Minca

056-008-020110047
V: Lyckangs Tempo SE24071056
M: Falke F29024
VM: Mogly D-663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

GRIMBERGEN - 06.09.2014

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Prydar d'Ardenne

056-008-020140011
V: Kaulier 056-008-020090047
M: Lovinda d'Ardenne 056-008-020100032
VM: Tonar N-872517
Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize

RUINENKAMPIOEN

Jonas av Stal Valentin

056-008-000J00080
V: Hermansen N-012629
M: Britny N022652
VM: Lunnar N-942789
Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg

DAGKAMPIOEN

Giljadokka de la Chefna

056-008-000G30074
V: Årdalsrappen N-952539
M: Soldokka N-902844
VM: Drago N-2018

Valère Brans
Stockheimerbos 12
3650 Dilsen

 

BEST-GETOILETTEERDE

Desiree

528-015-020070032
V: Halldor NL-I77
M: Viola 20000290
VM: Briggen
Dennis en Patty Dierckx - De Groote
Heiend
2275 Lille

 

 

Volledige resultaten : klik hier

 

BATTICE - 07.09.2014

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Pyra d'Ardenne

056-008-020140023
V: Leo de Chaumont 056-008-020100004
M: Naust Nikita N-2510
VM: Birkelidguten N-99-2657
Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize

JEUGDKAMPIOEN

Nespeline de la Vallée

056-008-020120005
V: Hjellar N-02-2707
M: Espe Lilja N-02-2550
VM: Rann N-96-2659
Francis Thilmany
Chinheid 4
4860 Pepinster

DAGKAMPIOEN

Naust Nikita

N-2510

V: Birkelidguten N-99-2657
M: Naust Ljosa N-95-2657
VM: Jalninn N-91-2683

Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize

 

BEST-GETOILETTEERDE

Opaline de la Vallée

056-008-020130012
V: Kaulier 056-008-020090047
M: Irina of Stal Valentin I00057
VM: Kolliståen N-98-2667
Francis Thilmany
Chinheid 4
4860 Pepinster

 

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

WIEKEVORST - 13.09.2014

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Perla vande Bilterhoeve

056-008-020140007
V: Brijol NL-0298
M: Maigråa N-93-2526
VM: Hertug N-87-2523
Dennis en Patty Dierckx - De Groote
Heiend
2275 Lille

DAGKAMPIOEN

Lucretia van de Bilterhoeve


056-008-02010047

V: Brijol NL-0298
M: Aislynn NL-40171
VM: Timor NL-0385

Dennis en Patty Dierckx - De Groote
Heiend
2275 Lille

 

BEST-GETOILETTEERDE

Phidonja van den Bosdries

056-008-020140024
V: Lyckangs Tempo SE24 07 1056
M: Litske vd Bosdries 056 008 020100039
VM: Brijol NL-0298
Louis De Vry
Leegstede
2390 Oostmalle

 

 

Volledige uitslagen : klik hier