Resultaten Stamboekpremiekeuringen 2015

TORHOUT - 27.06.2015

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Remy van de Stal Houteghem

056-008-020150026
Veulenkampioen V: Lyckångs Tempo SE24-07-1056
M: Hinde vd Stal Houteghem H31004
VM: Bronse N-1887
Paul Hallaert
H. D'Ydewallestraat 40
8730 Beernem

JEUGDKAMPIOEN

Pacha van 't Poezelerf

056-008-020140032
Jeugdkampioen V: Rånnson 578-004-2002-2751
M: Bjutind van 't Poeselerf B25056
VM: Minka NL-M-248
Frans Heughebaert
Oost-Poezelstraat
8904 Zuidschote

DAGKAMPIOEN

Hermine of Stal Valentin

056-008-000H31053
Dagkampioen V: Herman 056-007-000N-9627
M: Karin 528-015-000NL-K90
VM:
Hafstad 056-007-000N-199
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke

 

BEST-GETOILETTEERDE

Galinka van de Caesaarshoeve

056-008-000G30016
TH_MELINKA V: Kolliståen 578-004-00N982667
M: Valinka 056-008-000V21211
VM: Mits M13390
Danny Vermoote
Burgweg 9
8670 Koksijde

 

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

ALDEN-BIESEN - 05.07.2015

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Ragnar van Hof ter Hagen

056-008-020150002
Veulenkampioen V: Merlin van 't Zavelbos 056-008-020110006
M: Irina of Stal Valentin I00057
VM: Kolliståen N-982667
Robin en Mieke Goemaere-Gybels
Kapelstraat
3980 Tessenderlo

RUINENKAMPIOEN

Dakar van de Coige

056-008-000D27044
Ruinenkampioen V: Heia Gutt N-932633
M: Rina van 't Riddershof 056-008-000R17641
VM: Frank FR-1985
Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode

DAGKAMPIOEN

Irina of Stal Valentin

056-008-000I00057
Dagkampioen V: Kolliståen N-982667
M: Britny N-022652
VM: Lunnar N-942789

Robin en Mieke Goemaere-Gybels
Kapelstraat
3980 Tessenderlo

 

BEST-GETOILETTEERDE

Helena van de Veldhoeve

056-008-000H31097
Best Getoiletteerde V: Herman N-962707
M: Troeska van 't Kivietenest 056-008-000T19866
VM: Bronse N-1887
Leen Verbeeck
Weg naar Ellikom 250
3670 Meeuwen

BEST GEREDEN COMBINATIE

Alko

056-008-000A24216
Best gereden combinatie V: Ansgar Skellerød DK-685
M: Remi 528-015-000960070
VM: Jolster 528-015-01989J-08
Jill Hertogs
Kuilenstraat
3960 Bree

 

 Volledige uitslagen : klik hier

 

OUDEGEM - 23.08.2015

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Ruben van de landweg

056-008-020150034
Veulenkampioen V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Falke 056-008-000F29024
VM: Mogly D-663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

RUINENKAMPIOEN

Mick

056-008-020110017
Ruinenkampioen V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Ina 056-008-000I00044
VM: Jolster NL-J08
Rudy Heuvinck
Kattenbroekstraat 9
9310 Moorsel

DAGKAMPIOEN

Falke

056-008-000F29024
Dagkampioen V: Mogly D-663798
M: Rina van 't Riddershof R17641
VM: Frank F-1985F

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

GRIMBERGEN - 06.09.2015

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Rinus van de Landweg

056-008-020150006
Veulenkampioen V: Brijol 528210000681230
M: Minca 056-008-020110047
VM: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

JEUGDKAMPIOEN

Pacha van de Landweg

056-008-020140010
Jeugdkampioen V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Elit v.d. Coige 056098100194045
VM: Mogly 276-343-000663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

RUINENKAMPIOEN

Merlin van 't Zavelbos

056-008-020110006
Ruinenkampioen V: Brijol 528210000681230
M: Iza van 't Zavelbos 056-008-000I00011
VM: Merlin D-90500
Laura Van Vaeck
Platte Lostraat
3010 Kessel-Lo (Leuven)

DAGKAMPIOEN

Giljadokka de la Chefna

056-008-000G30074
Dagkampioen V: Årdalsrappen N-952539
M: Soldokka N-902844
VM: Drago N-2018

Valère Brans
Stockheimerbos 12
3650 Dilsen

BEST-GETOILETTEERDE

Jonas av Stal Valentin

056-008-000J00080
Best Getoiletteerde V: Hermansen N-012629
M: Britny N022652
VM: Lunnar N-942789
Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg

 

 

Volledige resultaten : klik hier

 

BATTICE - 13.09.2015

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Reia d'Ardenne

056-008-020150004
Veulenkampioen V: Leo de Chaumont 056-008-020100004
M: Huldra d'Ardenne 056-008-000H31042
VM: Kolliståen N-982667
Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize

JEUGDKAMPIOEN

Olin van het Meesdal

056-008-020120005
Jeugdkampioen V: Tonar N-872517
M: Rødsås Tulla N-022644
VM: Haukmann N-982765
Johan Demeester
Mechelstraat 72
1850 Grimbergen

RUINENKAMPIOEN

Jorang de la Chefna

056-008-000J00090
Ruinenkampioen V: Haukaren 578-004-N00032697
M: Giljadokka de la Chefna 056-008-000G30074
VM: Årdalsrappen 578050000024654
Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux

DAGKAMPIOEN

Huldra d'Ardenne

056-008-000H31042

Dagkampioen V: Kolliståen 578-004-00N982667
M: Hermeline 578-004-00N002692
VM:
Herman 056-007-000N-9627
Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize

 

BEST-GETOILETTEERDE

Jorang de la Chefna

056-008-000J00090
Best Getoiletteerde V: Haukaren 578-004-N00032697
M: Giljadokka de la Chefna 056-008-000G30074
VM: Årdalsrappen 578050000024654
Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux

 

 

Volledige uitslagen : klik hier

 

WIEKEVORST - 12.09.2015

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar

VEULENKAMPIOEN

Roos

056-008-020150053
Veulenkampioen V: Dingo 528-015-020070277
M: Hilde 528-015-020110080
VM: Tunar NL-I-52
Dries Vissers-Mes
Delstraat
2370 Arendonk

DAGKAMPIOEN

Jitze

056-008-000J00043

Dagkampioen V:Mogly 276-343-000663798
M: Nessta 528-015-01993N447
VM:
Blinken 056-007-000N-1992
Dirk Rogiers
Tuinlaan 10
9111 Belsele

RUINENKAMPIOEN

Minco

056-008-020110011

Ruinenkampioen V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Elit v.d. Coige 56098100194045
VM:
Mogly 276-343-000663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

GEWESTKAMPIOEN

Mitske van den Bosdries

056-008-020110039

Gewestkampioen V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Eïtske v.d. Bosdries 056-008-000E28066
VM:
Haugguten 578-004-019962601
Louis De Vry
Leegstede
2390 Oostmalle

 

BEST-GETOILETTEERDE

Minco

056-008-020110011

Best Getoiletteerde V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Elit v.d. Coige 56098100194045
VM: Mogly 276-343-000663798

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

 

Volledige uitslagen : klik hier