Resultaten Stamboekpremiekeuringen 2016

TORHOUT - 25.06.2016

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Streya van ‘t Wulpenhoeveke

056-008-020160001

Veulenkampioen

V: Narvestad Daysar 578-004-000062643
M: Hermine of Stal Valentin 056-008-000H31053
VM: Herman N-962707
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke


JEUGDKAMPIOEN

Prada van de Stal Houteghem

056-008-020140018
Jeugdkampioen

V: Lyckångs Tempo 752-024-000701056
M: Hinde van de Stal Houteghem 981100000080444
VM: Bronse 056-007-000N-1887
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


DAGKAMPIOEN

Hermine of Stal Valentin

056-008-000H31053
Dagkampioen

V: Herman 056-007-000N-9627
M: Karin 528-015-000NL-K90
VM:
Hafstad 056-007-000N-199
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke


RUINENKAMPIOEN

Lynco van de Puydepoel

056-008-020100052
Dagkampioen

V: Hjellar N-022707
M: Waltha NL-0605
VM: 
Halldor   NL-I77
Ivan Depuydt
Rattevallestraat 24A
8433 Middelkerke

 

BEST-GETOILETTEERDE

Molinka van de Caesaarshoeve

056-008-020110009
TH_MELINKA

V: Rånnson N-022751
M: Galinka van de Caesaarshoeve 056-008-000G30016
VM: Kolliståen 578-004-00N982667
Danny Vermoote
Burgweg 9
8670 Koksijde

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

MEEUWEN - 03.07.2016

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


JEUGDKAMPIOEN

Rusty van ‘t Bloemenveld

056-008-020150046
Jeugdkampioen

V: Lyckångs Tempo 752-024-000701056
M: Andora 528-015-020040158
VM: Orsta 056-007-000NL-I71
Koen De Boom
Immerzeeldreef
3900 Aalst


RUINENKAMPIOEN

Norge van de Fjordenvurst

056-008-020120021
Ruinenkampioen

V: Benten 056-008-00N-052637
M: Hermeline 578-004-00N002692
VM: Herman 056-007-000N-9627
Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode


DAGKAMPIOEN

Ina

276-343-430380794
Dagkampioen

V: Illiano D-012985
M: Sarah D-2588
VM:
Sensor D-8973
Kathleen Kenis
Kortstraat
3550 Heusden-Zolder

 

BEST-GETOILETTEERDE

Ona van het Meesdal

056-008-020130053
Best Getoiletteerde

V: Tonar N-872517
M: Holtdokka N-992730
VM: Edel Jo N-872525

Koen De Boom
Immerzeeldreef
3900 Aalst


BEST GEREDEN COMBINATIE

Horsan

528-015-020110105
Best gereden combinatie V: Rudsmo Råssar 578-004-00N022539
M: Karolien K-145
VM: Havstad 1996 Nstb
Shana Baeten
Opitterkiezel 59
3960 Bree


   

     
Volledige uitslagen : klik hier

 

OUDEGEM - 21.08.2016

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Siska van de Landweg

056-008-020160026
Veulenkampioen

V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Falke 056-008-000F29024
VM: Mogly D-663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst


JEUGDKAMPIOEN

Pacha van de Landweg

056-008-020140010
Jeugdkampioen

V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Elit v.d. Coige 056098100194045
VM: Mogly D-663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst


RUINENKAMPIOEN /
BEST GETOILETTEERDE

Minco

056-008-020110011
Ruinenkampioen

V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Elit van de Coige 560-981-00194045
VM: Mogly D-663798
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst


DAGKAMPIOEN

Katinka van ‘t Populierenhof

056-008-020090037
Dagkampioen V: Jolster 528-015-01989J-08
M: Anouska van ‘t Kivietenest 056-008-000A24177
VM:
Bronse 056-007-000N-1887
Armand Michiels
Kruisabeelstraat
9310 Moorsel

 

     
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

GRIMBERGEN - 03.09.2016

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Sverre van ’t Stal Cnabo

056-008-020160035
Veulenkampioen

V: Lyckångs Tempo 752-024-000701056
M: Mette van het Meesdal 056-008-020110020
VM: Benten 056-008-00N052637
Koen De Boom
Immerzeeldreef
9300 Aalst


JEUGDKAMPIOEN

Robica van de Stal Houteghem

056-008-020150020
Jeugdkampioen

V: Benten N-05-2637
M: Mirka van de Stal Houteghem 056-008-020110050
VM: Kestor 528-015-01990K-37
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


BEST GETOILETTEERDE

Oriana van de Bilterhoeve

056-008-020130025
Best Getoiletteerde

V: Brijol 528210000681230
M: Rinka NL-0411
VM: Lenngard NL-L200
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille


DAGKAMPIOEN

Irina of Stal Valentin

056-008-000I00057
Dagkampioen

V: Kolliståen 578-004-00N982667
M: Britny 578-004-00N022652
VM:
Lunnar N-942789
Robin en Mieke Goermaere-Gybels
Kapelstraat
Tessenderlo


RUINENKAMPIOEN

Jonas av Stal Valentin

056-008-000J00080
Ruinenkampioen V: Hermansen N-012629
M: Britny N022652
VM: Lunnar N-942789
Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg

 

   
  

Volledige resultaten : klik hier

 

BATTICE - 04.09.2016

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Siet van het Meesdal

056008020160027
Veulenkampioen

V: Benten N-05-2637
M: Britny N-022652
VM: Lunnar N-942789
J & K Demeester – Daelemans
Mechelstraat 72
1850 Grimbergen


JEUGDKAMPIOEN

Reia d’Ardenne

056-008-020150004
Jeugdkampioen

V: Leo de Chaumont 056-008-020100004
M: Huldra d’Ardenne 056-008-000H31042
VM: Kolliståen N-982667
Johan Delahaye
Wilogne 20
6661 Houffalize


RUINENKAMPIOEN

Merlin van ’t Zavelbos

056-008-020110006
Ruinenkampioen

V: Brijol 528210000681230
M: Iza van ’t Zavelbos 056-008-000I00011
VM: Merlin D-90500
Francis Thilmany
Chinheid
4860 Pepinster


DAGKAMPIOEN

Odda de Chaumont

056-008-020130037

Dagkampioen V: Jalnar d’Ardenne 056-008-000J00011
M: Bringemøy N-012586
VM: 
Ljosprins N-922746
Colette Poncelet
Chaumont 15A
6640 Vaux-sur-Sure

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

WIEKEVORST - 10.09.2016

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Sunna van de Bilterhoeve

056-008-020160010
Veulenkampioen

V: Lyckångs Tempo 752-024-000701056
M: Lucretia van de Bilterhoeve 056-008-020100047
VM: Brijol NL-0298
Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille


JEUGDKAMPIOEN

Roxana du Bois de Villée

056-008-020150012
Veulenkampioen

V: Lyckångs Tempo 752-024-000701056
M: Kalina van den Bosdries 056-008-020090027
VM: Brijol NL-0298
Annick Smits
Kardinaal J. Cardijnstraat 8
2540 Hove


DAGKAMPIOEN

Jitze

056-008-000J00043

Dagkampioen

V:Mogly 276-343-000663798
M: Nessta 528-015-01993N447
VM:
Blinken 056-007-000N-1992
Dirk Rogiers
Tuinlaan 10
9111 Belsele


RUINENKAMPIOEN

Hank

528-015-020110166

Ruinenkampioen

V: Ansgar Skellerød DK-685
M: Wolly 528-015-020010420
VM:
Anton 528-015-019900I83
Dries Vissers
Delstraat
2370 Arendonk


GEWESTKAMPIOEN

Rubia

056-008-NL0000556

Gewestkampioen

V: Halster I 57
M: Fidonja 056-007-000NL-F-1
VM:
Myrstein N-1866
Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille

 

BEST-GETOILETTEERDE

Lucretia van de Bilterhoeve

056-008-020100047

Best Getoiletteerde V: Brijol 528-015-020050298
M: Aislynn 528-015-020040171
VM: Timor NL-0385

Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille

 

   
 

Volledige uitslagen : klik hier