Resultaten Stamboekpremiekeuringen 2017

TORHOUT - 24.06.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Tanneke vd Stal Houteghem

056-008-020170006

Veulenkampioen

V: Benten 056-008-00N052637
M: Cura 528-015-020060374
VM: Topas I-92
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


JEUGDKAMPIOEN

Robica van de Stal Houteghem

056-008-020150020
Jeugdkampioen

V: Benten 056-008-00N052637
M: Mirka van de stal Houteghem 056-008-020110050
VM: Kestor 528-015-01990K-37
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


DAGKAMPIOEN

Hermine of Stal Valentin

056-008-000H31053
Dagkampioen

V: Herman 056-007-000N-9627
M: Karin 528-015-000NL-K90
VM:
Hafstad 056-007-000N-199
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke


RUINENKAMPIOEN

Lynco van de Puydepoel

056-008-020100052
Ruinenkampioen

V: Hjellar N-022707
M: Waltha NL-0605
VM: 
Halldor   NL-I77
Ivan Depuydt
Rattevallestraat 24A
8433 Middelkerke

 

BEST-GETOILETTEERDE

Rinus van de Landweg

056-008-020150006
Best getoiletteerde

V: Brijol 528-015-020050298
M: Minca 056-008-020110047
VM: Lyckângs Tempo SE24-07-1056
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

MEEUWEN - 02.07.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Tuïsto van de Bilterhoeve

056-008-020170013

Veulenkampioen

V: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Oriana van de Bilterhoeve 056-008-020130025
VM: Brijol 528-015-020050298
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille


JEUGDKAMPIOEN

Mora

528-015-020160013
Jeugdkampioen

V: Gjøvik 528-015-020100015
M: Cora 528-015-020060330
VM: Kventin NL-I-87
Kelly Kuppens
Bocholterkiezel
3960 Bree


RUINENKAMPIOEN

Prydar d'Ardenne

056-008-020140011
Ruinenkampioen

V: Kaulier 056-008-020090047
M: Lovinda d'Ardenne 056-008-020100032
VM: Tonar 578-004-00N872517
Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux


DAGKAMPIOEN

Irina of Stal Valentin

056-008-000I00057
Dagkampioen

V: Kolliståen 578-004-00N982667
M: Britny 578-004-00N022652
VM: Lunnar N-942789
Robin en Mieke Goemaere-Gybels
Kapelstraat
Tessenderlo


GEWESTKAMPIOEN

Gina van ’t Kivietenest

056-008-000G30023

Veulenkampioen

V: Bronse 056-007-000N-1887
M: Janha 056-008-000J10109
VM: Reidar 056-007-000NL-R-1
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode

 

BEST-GETOILETTEERDE

Dakar van de Coige

056-008-000D27044
Best Getoiletteerde

V: Heia Gutt 578-004-199302633
M: Rina van ’t Riddershof 056-008-000R1764
VM: Frank 056-007-000F-198

Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode


BEST GEREDEN COMBINATIE

Gina van ’t Kivietenest

056-008-000G30023
Best gereden combinatie V: Bronse 056-007-000N-1887
M: Janha 056-008-000J10109
VM: Reidar 056-007-000NL-R-1
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode
Ruiter: Laura Nullens


   

     
Volledige uitslagen : klik hier