Resultaten stamboekpremiekeuringen 2018

TORHOUT - 30.06.2018

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar



VEULENKAMPIOEN

Urs van den Hoflander

056-008-020180018




V: Narvestad Daysar N-062643

M: Noblesse van't Poezelerf 056-008-020120034
MV: Rånnson N-022751


Stijn Sweertvaegher
Hoflandstraat
8647 Lo-Reninge 



JEUGDKAMPIOEN

Sarki van de Stal Houteghem

056-008-020160007





V: Benten N-05-2637

M: Gandhy van de stal Houteghem 056-008-000G30054 
MV: Bronse N-1887


Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem



DAGKAMPIOEN

Narja van't Wulpenhoeveke

056-008-020120011





V: Rånnson N-022751

M: Hermine of Stal Valentin 056-008-000H31053
MV:
Herman N-962707


Stijn Sweertvaegher
Hoflandstraat
8647 Lo-Reninge

 


BEST-GETOILETTEERDE

Melinka van de Caesaarshoeve

056-008-020110010





V: Narvestad Daysar N-062643

M: Elinka vd Caesaarshoeve E28030
MV: Zakaro d'Ardenne Z23111 


Danny Vermoote
Burgweg 9
8670 koksijde

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

MEEUWEN - 01.07.2018

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar



VEULENKAMPIOEN

Ulas

056-008-020180027






V: Benten N-05-2637

M: Gina van't Kivietenest 056-008-000G30023
MV: Bronse N-1887



Laura Nullens
Wolstraat
3960 Bree



JEUGDKAMPIOEN

Tjorka van't stal Cnabo

056-008-020170052





V: Benten N-05-2637

M: Britny N-022652
MV: Lunnar N-942789


Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode



RUINENKAMPIOEN

Norge van de Fjordenvurst

056-008-020120021





V: Benten N-05-2637

M: Hermeline 578-004-00N002692
MV: Herman N-9627


Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode



DAGKAMPIOEN

Linka

056-008-020100020

Dagkampioen



V: Brijol 528-015-020050298

M: Oninka 528-015-019940534
MV: Kaspar NL-K129


Christiaan Colaers
Venstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode

 


BEST-GETOILETTEERDE

Dakar van de Coige

056-008-000D27044





V: Heia Gutt 578-004-199302633

M: Rina van ’t Riddershof 056-008-000R1764
MV: Frank 056-007-000F-198



Marc Brebels
Heidestraat
3670 Meeuwen-Gruitrode


   

     
Volledige uitslagen : klik hier

 

OUDEGEM - 19.08.2018

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Une

056-008-020180013




V: Rudsmo Rune 578-002-020132591

M: Phebe 056-008-020140008
MV: Brijol NL-0298


Wim Pissens
Pollepelstraat
9280 Lebbeke

 


JEUGDKAMPIOEN

Sarra van de Landweg

056-008-020160042




V: Lyckängs Tempo SE24-07-1056

M: Elite van de Coige
MV:Mogly D-663798

Tom De Clercq
Overdam 
9930 Zomergem


DAGKAMPIOEN

Ona van het Meesdal

056-008-020130053




V: Tonar N-87-2517

M: Holtdokka N-99-2730
MV: Edel Jo N-87-2525

Koen De Boom
Humbeeksebaan
1980 Zemst


RUINENKAMPIOEN

Saburo van de stal Houteghem

056-008-020160006




V: Benten N-05-2637

M: Hinde van de stal Houteghem H31004
MV: Bronse N-1887

Sander Willems
Weldadigheidsstraat
8730 Beernem


BEST GETOILETTEERD

Harry van't Populierenhof

056-008-000H31024



V: Mogly D-663798

M: Anouska van't Kivietenest 056-008-000A24177
MV: 
Bronse N-1887

Arman Michiels
Kruisabeelstraat 
9310 Moorsel

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

GRIMBERGEN - 01.09.2018

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Uzaar van't Poezelerf

056-008-020180021




V: Narvestad Daysar N-06-2643

M: Britt 056-008-000B25025
VM: Bronse N-1887


Josée Vanderhaeghe 
Oost-Poezelstraat
8904 Zuidschote


JEUGDKAMPIOEN

Toundra van het Terweidenhof

056-008-020170007




V: Leo de Chaumont 056-008-020100004

M: Giljadokka de la Chefna 056-008-000G30074
VM: Årdalsrappen N-952539

Valère Brans 
Terweidenstraat 60
3440 Zoutleeuw


DAGKAMPIOEN

Giljadokka de la Chefna

056-008-000G30074




V: Årdalsrappen N-952539
M: Soldokka N-902844
VM: Drago N-2018FH



Valère Brans 
Terweidenstraat 60
3440 Zoutleeuw


RUINENKAMPIOEN

Jonas Av Stal Valentin

056-008-000J00080




V: Hermansen N-012629            
M: Britny  N-022652            
VM: Lunnar  N-942789

Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg


BEST-GETOILETTEERDE

Talke van de Landweg

056-008-020170001


V: Rudsmo Runo 578-002-020132591

M: Falke 056-008-000F29024
VM: Mogly D-663798

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Herdersem

 

   
  

Volledige resultaten : klik hier

 

BATTICE - 02.09.2018

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


VEULENKAMPIOEN

Unikt van't stal Cnabo

056-008-020180027




V: Benten N-05-2637

M: Olin van het Meesdal 056-008-02013052
VM: Tonar N-87-2517


Koen De Boom
Humbeeksebaan
1980 Zemst


JEUGDKAMPIOEN

Tillie van't stal Cnabo

056-008-020170054




V: Benten N-05-2637
M: Rødsås Tulla N-02-2644
VM: Haukmann N-98-2765


Koen De Boom
Humbeeksebaan
1980 Zemst


DAGKAMPIOEN

Lisje Tulla

578-002-020112648




V: Feedts Haukjon N-07-2621

M: Virvel Lilja N-05-2634
VM: Åsedølen N-00-2689

Francis Thilmany
Chinheid 4 
4860 Pepinster


RUINENKAMPIOEN

Prydar d'Ardenne

056-008-020140011




V: Kaulier 056-008-020090047

M: Lovinda d'Ardenne 056-008-020100032
VM: Tonar N-87-2517

Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux


BEST GETOILETTEERD

Finslands Elina

578-002-020102636



V: Leirdals Odin 578-004-N00022609

M: Finslands Norigo 578-004-N00012708
VM: 
Niklas  578-004-N00962609

Francis Thilmany
Chinheid 4 
4860 Pepinster

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier