Resultaten Hengstenkeuring 2013

Deze jonge hengsten in opfok behaalden op de Officiële Hengstenkeuring een AANHOUDPREMIE:
 

Naam

Foto

Afstamming

Contact

Merlin van 't Zavelbos

056-008-020110006
Merlin van het Zavelbos

V: Brijol NL-0298
M: IZA van't Zavelbos 056-008-000I00011
VM: Merlin D-90500

Laura Van Vaeck
Platte Lostraat 351
3010 Kessel-Lo


 


 

 

Deze hengsten kregen een DEKVERGUNNING voor 2013:
 

Naam

Foto

Afstamming

Contact

Lyan d' Ardenne

056-008-020110006
Lyan d' Ardenne V: Tonar N-872517
M: Naust Nikita N-2510
VM: Birkelidguten N-992657
Tijl Delahaye
Rue de la Résistance 11
6987 Rendeux
T: 084 32 33 60
E: marijkeverbeeck@hotmail.com
 

Lunar van de Waterhoek

056-008-020110012
Lunar van de Waterhoek V: Hjellar N-022707
M: Fedra van de Waterhoek F29001
VM: Zakaro d' Ardenne Z23111
Antoine Tillie
Bikschotestraat 31
8920 Langemark
 

Leo de Chaumont

056-008-020100004
Leo de Chaumont V: Tonar N-872517
M: Bringemøy N-012586
VM: Ljosprins N-972599

Marc François
Chaumont 15/A
6640 Vaux-sur-Sûre
T: 061 26 72 04

 
 

Kaulier

056-008-020090047
  V: Rudsmo Råssar N-022539
M: Solbjør Borka N-992734
VM: Årdalsrappen N-952539

Francis Thilmany
Chinheid 4
4860 Pepinster
E: fthirmany@voo.be

Jalnar d' Ardenne

056-008-000J00011
V: Rannson N-022751
M: Naust Nikita N-2510
VM:
Birkelidguten N-92657

Marc François
Chaumont 15/A
6640 Vaux-sur-Sure
T: 061 26 72 04

 

Lyckängs Tempo

SE 24-07-1056
V: Temperament 227 24-00-1016
M: Lyckängs Regina
VM: 
Rimbo 178 24-89-1051
Louis De Vry
Leegstede 19
23 Oostmalle
T: 03 312 29 28
E: louis.de.vry@skynet.be
 

Brijol

NL-0298
V: Kventin NL-I-87
M: Rika NL-0680
VM: 
Arin NL-I-60
Louis De Vry
Leegstede 19
23 Oostmalle
T: 03 312 29 28
E: louis.de.vry@skynet.be

Gidar van den Bosdries

G30081
  V: Haugguten N-62601
M: Wilda van ’t Kivietenest W22527
VM: 
Hildar N-872513

Pierre L’Hoest
Trou de Bra Solthier 12A
4990 Lierneux
T: 086 32 00 25
E: pierre.lhoest@yahoo.fr

Hjellar

N-022707
  V: Herman N-962707
M: Fjellmoy N-892630
VM: 
Dragmann N-1938

Kristof Tillie en Tamara Marvellie
Westvleterseweg 52
8970 Poperingen
T: 0472 87 77 16
T: 0472 87 35 02
E: info@staldewaterhoek.be

Rånnson

N-022751
V: Rånn N-962659
M: Lindi N-862550
VM: 
Dragmann N-1938
 

Frans Heughebaert
Oostpoezelstraat 8
8904 Zuidschote
T: 051 54 47 84
E: poezelerf@hotmail.com

Haukaren

N-032697
V: Haukmann N-982765
M: Edna N-882586
VM: 
Ernarson N-1843

Freddy Fontaine
Hekstraat 6
3440 Budingen
T: 011 48 72 20
E: freddy.fontaine@telenet.be

Narvestad Daysar

N-062643
  V: Rudsmo Rassar N-022539
M: Daysy N-902532
VM: 
Keisar N-1918

Frans Heughebaert
Oost-Poezelstraat 8
8904 Zuidschote
T: 051 54 47 84
E: poezelerf@hotmail.com

Benten

N-05-2637
  V: Svelar N-01-2687
M: Draglinn N-96-2526
VM:
Bjorktind N-91-2869

Kurt en Jo
Daelemans - Demeester
Mechelstraat 72
1850 Grimbergen
T: 015 65 00 37
T: 0498 92 71 66
E: daelemans.demeester@gmail.com

Dingo

528-015-020070277
V: Stedjeblakken I-94
M: Udith 19990010
VM:
Manus M168
B. van den Berg
Veneweg 141
Wanneperveen (Nederland)
T: +31 522 28 12 16

Kestor

NL-K-37
V: Tunar NL-K-37
M: Ditte NL-D-132
VM:
Kastor NL-K-106
Gilbert Provoost
Assestraat 4
8377 Zuienkerke
T: 050 41 39 92

Kollistaen

N-982667

V: Fjolestaen N-942681
M: Daysy N-902532
VM:
Keisar N-1918

Eugen Mengelea
Str. Afinelor 11 B
2000 Ploiesti (Roemenië)

Lora

NL-L-196
V: Hafstad N-1996
M: Christel NL-C-198
VM:
Fordin N-1763
Pierre L'Hoest
Trou de Bra Solthier 12a
4990 Lierneux
T: 086 32 00 25
E: pierre.lhoest@yahoo.fr